Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poradna (tato poradna není odborná)

Zde můžete psát do poradny o zdraví a nemocech, můžete sem vkládat i dotazy ohledně alternativní medicíny apod.

 

Pozor: Poradna na nemoci.estranky.cz nemůže nahradit odbornou lékařskou pomoc. Odpovědi jsou jen orientační. Odpovídat na dotazy mohou všichni návštěvníci nemoci.estranky.cz

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Agrese

(Lucie, 3. 10. 2014 23:13)

Dobrý den,
je mi 16 let a už delší dobu si myslím, že se u mě projevuje agresivní chování. Ze začátku, když jsem byla mladší, jsme se s kamarády pošťuchovali ... Teď mám ale nutkání opravdu někoho zmlátit, když se mi něco nepovede, hned se začnu vztekat a někdy dojde i na brek. Mám ráda hádky a konflikty s ostatními osobami. Jsem opravdu agresivní ? Je možné s tím něco dělat aniž bych musela jít k lékaři ?
Předem děkuji za odpověď.

Re: Agrese

(nnnn, 9. 10. 2014 17:49)

tak nic

Re: Agrese

(Radek, 30. 1. 2016 10:26)

Puberta

Poradit: otec má pořád žízeň

(Petr Cach, 17. 12. 2014 12:07)

Otec má pořád žízeň, přes den vypije až 6l vody a v noci taky pije, budí ho žízeň a pije. Má stále sucho v ústech, co by to orientačně mohlo být a na jaké vyšetření ho mám poslat? děkuji za odpověď!!!!!

Re: Poradit: otec má pořád žízeň

(Jojo, 10. 2. 2015 14:05)

Cukrovka !!!

Žádám o radu

(Jarka, 20. 11. 2012 15:25)

Dobrý den, potřebuji se poradit, mám potíže a obavy, jestli netrpím maniodepresivní poruchou.
nejdříve uvedu, že jsm edlouhodě nemocná, únava blesti svalů. vše se mi rozjelo po prodělaných neštovicích před 4 roky. V loni mi byl diagnostikovaný únavový stav s bolestmi, hypomagnézie s křečovými stavy. Poslednídobou mám zvláštní stavy, jsem veselá, cítím se v pohodě, a najednou přijde únava a nálada je pod psa. Mám palčivé bolesti ve svalech, bodání, doplňuji hořčík, svaly mám po námaze rozbolavělé. mám pak i potíže komunikovat s lidmi, hlavně s muži....asi následek manželova přístupu k mým potížím, a hodně mě v bolestech nutil k sexu. Asi dva měsíce mám různé představy, že jsme s jiným mužem, ktrý se ke mě chová jinak, a tyto představy mívám poslední dobou pořád. Když mám ty představy, je mi krásně, jsme šťastná, ale vím, že to rozhodně v pořádku není. V noci mě ty iluze budí, někdy spím jen tři hodiny. A potom jsem ještě více unavená. Před lidma se nsažím být v pohodě, aby mě nikdo nelitoval a furt se neptal co mi je. v práci se nedokážu na nic soustředit, přepadají mě představy, přijde mi, že mám něco jako vidiny. ALe vím, že je to blbost. Že to jsou jen moje představy. Poradíte, chci z toho už ven.

pročtětě si toto

(arn, 3. 9. 2011 11:53)

http://komteska.blog.cz/1002/vitamin-3-tisicileti


https://nemoci.estranky.cz/clanky/rakoviny--karcinomy-.html

 

 


Archiv

Kalendář
<< duben / 2021 >>


Statistiky

Online: 3
Celkem: 574814
Měsíc: 2054
Den: 59